Firma Grom-Zbig - Profesjonalne Pokazy Pirotechniczne

Jesteśmy firmą która działa na rynku od 1992 roku. Oferujemy Państwu wykonanie niepowtarzalnych plenerowych pokazów pirotechnicznych. Profesjonalna obsługa i perfekcyjne wykonanie gwarantują najwyższy poziom widowiska. Zapewniamy bogatą gamę efektów, wspaniałą kolorystykę, indywidualny scenariusz i świetnie dobrany podkład muzyczny.

Staramy się, aby wszystkie te elementy tworzyły razem z muzyką i naszymi fajerwerkami integralną całość.

Cieszymy się coraz większym uznaniem klientów pod względem doświadczeniem w organizowaniu profesjonalnych pokazów pirotechnicznych. Działamy na terenie całej Polski uświetniając swoimi pokazami obchody dni miast, koncerty muzyczne, widowiska plenerowe, uroczyste bankiety, otwarcia siedzib firm i hipermarketów, zjazdy oraz święta państwowe.

Wykorzystujemy najnowsze, światowe technologie aby płynnie i bezpiecznie zrealizować całe przedsięwzięcie. Nasz zespół doświadczonych i kreatywnych realizatorów używa do swojej pracy profesjonalnych podłączeń, systemów komunikacji, konsolet sterujących i specjalistycznego oprogramowania komputerowego.

Do każdego powierzonego nam zadania podchodzimy z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Każdy z realizowanych przez nas pokazów pirotechnicznych ma niepowtarzalny scenariusz dostosowany do odpowiedniej okazji. Zapraszamy do sprawdzenia naszych referencji, certyfikatów oraz galerii.

 

   

                                  

 

     

 

Wszystkie prawa zastrzeżone - Grom Zbig 2019

Please publish modules in offcanvas position.